Telefón: 0903 922 980
Čistiace technológie
Predaj, požičovňa, servis, poradenstvo

Novinky a aktuality

Čistenie sauny. Zmývanie silných usadenín tukov a chemických prvkov z dreva. Dezinfekcia sáun.

Ako pohodlne vyčistiť saunu a bez chémie? Ako ošetriť drevo v saune a vydezinfikovať priestor? Čistenie sáun by sa malo vykonávať periodicky a my vám chceme pomôcť udržovať interiér sauny v maximálnej čistote pre pohodlie klientov.

Čistenie parketovej, laminátovej, korkovej, drevenej a inej citlivej podlahy.

Akú techniku čistenia vieme použiť pri čistení citlivých podláh? Aký typ strojov za použitia vhodnej chémie? Nechajte si poradiť, pretože čistenie podlahy je veľmi často skloňovaná otázka v našej firme. Domácnosti a firmy si môžu nechať poradiť u nás.

Zametanie a umývanie priemyselných, poľnohospodárskych, výrobných a športových hál. Rýchle odstránenie prachu a udržovanie bezprašného prostredia.

Poradíme vám, akú techniku zvoliť pri zametaní a umývaní veľkých hál. Nepotrebujeme už viac metličku na zametanie. Potrebujeme šetriť čas a efektívne využiť personál. Pomocou zametacích strojov a umývacích automatov vieme čistiť veľké haly.

Všestranný profesionálny parný čistič a vysávač SGV 8/5 Kärcher. Vhodný pre živnostníkov a do priemyslu.

Požičiavame ho aj domácnostiam. Totálne upratovanie rodinného domu zlepší tento univerzálny parný stroj. V priemysle alebo pre živnostníkov hrá podstatnú úlohu pri čistení. Požičovňa Bratislava parných čističov disponuje novým modelom SGV v roku 2016

Na umývanie áut a dodávok inštalujeme otočné rameno.

Výhodou je vysoká efektivita a pohodlnosť čistenia. Rameno sa otáča okolo vlastnej osi. Zabraňujeme tak gumovému uteru hadice o povrch auta.

Tepovač na veľké plochy. Potrebujete kúpiť alebo požičať veľký tepovač pre minimálne 2000 metrov štvorcových?

Rýchle tepovanie namiesto hubice s tepovačom Puzzi 100 alebo Puzzi 10/1 Kärcher. Kartáčové kefy a široký záber zabezpečia rýchlle tepovanie.

Umývací automat s lithiovou batériou. Malý, funkčný, mobilný a vhodný aj pre pani upratovačku

Lithová batéria má výhodou v tom, že sa dá kedykoľvek dobíjať a znova pokračovať v práci. Odporúčame pre upratovacie firmy, predajne a všade tam, kde máte zastavaný priestor.

Tlakové čističe rady HD 8/18 až HD 10/25 Kärcher.

Silné, až tvrdé znečistenie. Všade tam, kde je potrebné odstrániť silne zažratú špinu. Ich výkon maximálne spĺňa požiadavky aj pre najnáročnejšieho zákazníka.

Tlakové čističe rady HD 5/15 a HD 7/18 Kärcher.

Kovové prevedenie, väčší prietok vody a tlak 180 bar zaručujú odstránenie silnej špiny. Vhodné do mierne náročných prevádzok.

Tlakové čističe rady K 7 Kärcher.

V okolí rodinného domu. Vhodné aj pre živnostníkov. Vyšší prietok vody a tlak 160 bar zaručujú výborný čistiaci výsledok.