Profesionálne industriálne čistenie
Sortiment

Novinky a aktuality

Čistenie parketovej, laminátovej, korkovej, drevenej a inej citlivej podlahy.

Akú techniku čistenia vieme použiť pri čistení citlivých podláh? Aký typ strojov za použitia vhodnej chémie? Nechajte si poradiť, pretože čistenie podlahy je veľmi často skloňovaná otázka v našej firme. Domácnosti a firmy si môžu nechať poradiť u nás.

Zametanie a umývanie priemyselných, poľnohospodárskych, výrobných a športových hál. Rýchle odstránenie prachu a udržovanie bezprašného prostredia.

Poradíme vám, akú techniku zvoliť pri zametaní a umývaní veľkých hál. Nepotrebujeme už viac metličku na zametanie. Potrebujeme šetriť čas a efektívne využiť personál. Pomocou zametacích strojov a umývacích automatov vieme čistiť veľké haly.

Požičovňa všestranných profesionálnych parných čističov a vysávačov Kežmarok, Stará Ľubovňa, Rožňava, Spišská Nová Ves, Poprad, Košice

Požičovňa profesionálnych parných čističov ponúka to najlepšie, čo môžete očakávať od súčasného trhu. Prenajímame profi parné čističe a vysávače do priemyslu.

Na umývanie áut a dodávok inštalujeme otočné rameno.

Výhodou je vysoká efektivita a pohodlnosť čistenia. Rameno sa otáča okolo vlastnej osi. Zabraňujeme tak gumovému uteru hadice o povrch auta.

Tepovač na veľké plochy. Potrebujete kúpiť alebo požičať veľký tepovač pre minimálne 2000 metrov štvorcových?

Rýchle tepovanie namiesto hubice s tepovačom Puzzi 100 alebo Puzzi 10/1 Kärcher. Kartáčové kefy a široký záber zabezpečia rýchlle tepovanie.

Čistenie a upratovanie firiem v Bratislave a okolí.

Potrebujete rýchlo poupratovať priestory vašej firmy? Upratovanie kancelárskych, administratívnych, komerčných a iných priestorov vieme spraviť rýchlo, kvalitne a odborne.

Kärcher predaj, požičovňa, servis Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš. Záručný a pozáručný servis

Potrebujete servis vysávačov, tlakových čističov, umývacích automatov, zametacích strojov Kärcher? Nájdete nás v Bratislave, Trenčíne, Liptovskom Mikuláši so záručným a pozáručným servisom. Naša predajňa Kärcher má výbornú polohu s pekným parkoviskom.

Čistiace práce na letiskách. Od čistenia hál, vnútorných priestorov až po čistenie nákladných a dopravných lietadiel. Vrtuľníky neobchádzame a čistíme parou.

Na letiskách, kde sú veľké plochy používame špeciálnu čistiacu techniku. Nezlakneme sa veľkých lietadiel a ani vrtulníkov.

Čistenie vrtuľníkov, lietadiel a iných veľkých objektov pomocou vody a pary

Poriadny tlak a prietok vody zaručujú čistenie veľkých objektov ako sú lietadlá a vrtuľníky. Ak nie je možné použiť vodu, nelámte si hlavu, použijeme parné čistenie.

Odkôrovanie stromov. V leste s poriadnym tlakom môžeme použiť tlakový čistič s 500 bar. Bez elektrickej energie.

Ťažko prístupné miesta, kde nie je možnosť zapojenia prístroja do elektrickej energie, využívame špeciálne tlakové čističe na diesel.