Služby

Tepovač na veľké plochy. Potrebujete kúpiť alebo požičať veľký tepovač pre minimálne 2000 metrov štvorcových?

Pokiaľ máte záujem o čistenie priestoru s plochou 2000 m2 a viac, základom je vhodne si zvoliť čistiaci stroj, ktorý si s podobnou úlohou dokáže poradiť. V spoločnosti IB REIN Vám za týmto účelom ponúkame robustný tepovač od uznávanej značky Kärcher, ktorý sa veľkých plôch rozhodne nezľakne. Prezradíme Vám, aké sú jeho hlavné benefity a dozviete sa tiež, čo by ste mali vedieť o samotnom tepovaní.
 
Profesionálne tepovanie s maximálnou kvalitou
 

Tepovanie na veľkých plochách využívaných v rámci rôznych priemyselných odvetví si vyžaduje veľký tepovač, ktorý predstavujú modely BRC 45/45 a Puzzi 10/1 od známej nemeckej spoločnosti Kärcher. Jednou z hlavných výhod prvého stroja je fakt, že je vybavený dvojicou nádob s odlišnou funkciou. Zatiaľčo prvá nádoba je naplnená čistou vodou doplnenou v prípade potreby o zvolený chemický prostriedok, v druhej nádobe sa hromadí špinavá voda, čím sa pri tepovaní šetrí čas. Vyberanie tejto nádoby zo stroja aj jej čistenie je navyše veľmi jednoduché.

Druhým výrazným znakom nášho profesionálneho tepovača, na ktorý by sme Vás chceli upozorniť, je jeho dvojica kartáčových kief. Ich rotačný pohyb čistiaci do hĺbky oceníte taktiež pri čistení výrazne znečistených kobercov a iných veľkých textílií, ktorých vlákna zostanú po tepovaní ako nové.

Tepovače v našej ponuke sa taktiež vyznačujú nízkou mierou hlučnosti, vynikajúcim sacím výkonom a ergonomickou, bezproblémovou obsluhou zaručujúcou komfort pri práci. Stroje zároveň vo svojej zadnej časti disponujú veľkými kolesami, vďaka čomu sa dajú prakticky prepravovať z miesta na miesto. S pomocou hubíc špeciálne určených na tepovanie sa dokážeme dostať aj do menej dostupných lokalít a výsledný efekt tepovača je možné podčiarknuť prostredníctvom použitia primeraného chemického prostriedku.

Nezabúdajte, že rozoznávame dva základné druhy tepovania. Našim klientom odporúčame predovšetkým mokré tepovanie, ktoré je v porovnaní so suchým tepovaním oveľa efektívnejšie a zároveň šetrí čas. Nevyžadujeme pri ňom totiž vysávač ani žiadnu dodatočnú prácu pre dokončenie profesionálneho čistenia.
 

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať!