Sortiment

Novinky a aktuality

Čistiace práce na letiskách. Od čistenia hál, vnútorných priestorov až po čistenie nákladných a dopravných lietadiel. Vrtuľníky neobchádzame a čistíme parou.

Na letiskách, kde sú veľké plochy používame špeciálnu čistiacu techniku. Nezlakneme sa veľkých lietadiel a ani vrtulníkov.

Čistenie vrtuľníkov, lietadiel a iných veľkých objektov pomocou vody a pary

Poriadny tlak a prietok vody zaručujú čistenie veľkých objektov ako sú lietadlá a vrtuľníky. Ak nie je možné použiť vodu, nelámte si hlavu, použijeme parné čistenie.

Odkôrovanie stromov. V lese s poriadnym tlakom môžeme použiť tlakový čistič s 500 bar. Bez elektrickej energie.

Ťažko prístupné miesta, kde nie je možnosť zapojenia prístroja do elektrickej energie, využívame špeciálne tlakové čističe na diesel.

Predaj a požičovňa čerpadiel Bratislava, Liptovský Mikuláš

Vieme vám poskytnúť výkonné čerpadlá a tiež vysávače so zabudovaným kalovým čerpadlom.

Čistenie lakovní. Otryskávanie roštov, stojanov vodnou technológiou a pieskovaním.

Potrebujete vymeniť filtre, vyčistiť lakovacie miestnosti, upratať alebo vyčistiť dielňu od oleja? Sme tu pre vás. Poskytujeme čistenie lakovní a otryskávanie stojanov a roštov z lakovní. Pieskujeme a čistíme vodou.

Požičovňa wapky v Bratislave, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica a na celom Slovensku.

Potrebujete si požičať poriadnu wapku? Hovoríme tomu tlakový alebo vysokotlakový čistič.

Prenájom tlakové čističe 500 bar, 1000 bar, 2000 bar, 2500 bar a 3000 bar. Extra silné tlakové čističe na požičovňu.

Vysokotlakový čistič alebo wapka ako ju voláme s 500 barov, 1000 barov a 3000 barov je naozaj profesionál v čistení a otryskávaní. Odstraňujeme cement, kôru zo stromov a iné nepoddajné nečistoty. Používame ich na hydrosanáciu a hydrodemoláciu

Preplachovací kompresor na čistenie potrubných systémov

Vedeli ste o tom, že za 5 rokov máte vodný kameň na podlahovom potrubí? Silný nános vodného kameňa zabraňuje prieniku tepla do interíeru.

Požičovňa vysoko výkonných priemyselných výsavačov

Pre priemyselné firmy v mestách Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prešov, Ćadca, Senica a okolia ponúkame prenájom silných priemyselných vysávačov do tvrdého znečistennia

Cleaning centrum Bratislava. What kind of services we offer and why?

Professional cleaning in Bratislava for commercial a resedential buildings. We also do housekeeping.