Profesionálne industriálne čistenie
Služby

Požičovňa čistiacej a upratovacej techniky - Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice

Požičovňa techniky Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Čadca, Poprad, Prešov, Ružomberok, Košice vám ponúka široký sortiment techniky na čistenie. Či už sa jedná o byt, domácnosť alebo veľký priemyselný objekt, radi vám ponúkneme kvalitné čistiace stroje. Na prenájom ponúkame tepovače - extraktory, umývacie automaty, tlakové čističe, zametacie stroje, parné čističe, vysávače, čerpadlá a čističky odpadov a odtokov. U nás si nájde miesto aj inštalatér, sústružník, autoklampiar alebo súkromná osoba, ktorá vlastní dom. Snažíme sa vybrať špeciálne určený produkt pre vás, aby ste si dokázali vyčistiť skutočne to, čo potrebujete. Naša požičovňa je orientovaná na prenájom veľkých strojov na veľmi ťažké čistiace úlohy. Disponujeme možnosťou dopravy veľkých strojov na vopred určené miesto: Jedná sa o územie celého Slovenska. 
Pre detailnejší popis požičovne čistiacej techniky navštívte našu novú web stránku požičovňa čistiacej techniky

Veľké stroje vám vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto.
 

Extraktory – tepovače

Profesionálne tepovače značky Kärcher pre malé, stredné a veľmi veľké plochy. Vysoký výkon vďaka dobrej turbíne a čerpadlu umožní čistenie kobercov, sedačiek, áut ale aj tvrdých plôch. Tepovač Puzzi 200 obsahuje dve čerpadlá, pomocou ktorých nástrek vody na povrch je veľmi silný. Takto dokážeme vyčistiť aj veľmi staré špinavé koberce. Požičovňa veľkých tepovačov na veľké plochy obsahuje stroje, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. 


Umývacie automaty na podlahy

Disponujeme diskovým a valcovým prevedením. Výhody VALCOVÉHO PREVEDENIA sú proti sebe rotujúce kefy, ktoré dokážu vyčistiť aj nerovný povrch.  Disk je vhodný na rovnejšie plochy, napríklad pre rovné parkoviská alebo obchodné centrá. Valec sa dostane aj do medzi-dierok. Pomocou vhodných padov dokážeme aj voskovať, leštiť a impregnovať podlahy. Požičovňa veľkých umývacích automatov na veľké plochy obsahuje stroje, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. Veľké umývacie automaty vám vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto. 

Vysokotlakové čističe s ohrevom a bez ohrevu

Odstraňovanie žuvačiek pomocou plošného čističa a pary. Žuvačka sa roztriešti na kúsky. S barom od 100 bar do 250 barov dokážeme čistiť veľmi silné znečistenie vplyvom silného tlaku a pary. Požičovňa výkonný profesionálnych tlakových čističov s naftovým ohrevom vody umožňuje si požičať výkonné prístroje na čistenie silne znečistených miest. V našej ponuke nájdete vysokotlakové čističe s vysokým tlakom ktorý siaha od 200 bar, 500 bar, 1000 bar a končí 3000 barov. Naše stroje sú vhodné pre stavebníctvo, komunálnu sféru a široký priemysel. 

Parné čističe

Parné čističe na odstraňovanie silného znečistenia ako vodný kameň, tmel a olej. Parný čistič namiesto chémie. Tam kde nemusíme spotrebovať kvantum chémie, používame ekologické čistenie. Para má vyše 120 stupňov a vodný kameň odstránime veľmi rýchlo. Požičovňa profesionálnych parných čističov umožňuje si prenajať výkonné stroje do priemyslu na odstraňovanie vodného kameňa a oleja. Naše parné čističe obsahujú striekanie horúcej vrelej vody a pary. V ponuke sme pre vás pripravili aj vysokotlakové čističe, ktoré sú schopné produkovať horúcu paru v teplote 155 Celzia. 

Profesionálne vysávače

Špeciálne vysávače na mokro-suché vysávanie. Vysávač vľavo najtichší zo svojej triedy – nebudete ho počuť. Disponujeme veľmi tichým vysávačom pre administratívne priestory. Taktiež máme veľmi silné vysávače na olej, hrubú špinu a nebezpečný odpad. Požičovňa veľkých profesionálnych vysávačov ponúka kvalitné priemyselné vysávače na prenájom. S našimi vysávačmi môžete vysávať horľavý a nebezpečný odpad, napríklad azbest. V ponuke nájdete výkonné stavebné vysávače, vysávače na odsávanie oleja a ropných látok. V priemysle požičiavame vysávače na odsávanie pilín a korozívnych médií. 
  

Zametacie stroje

Zametacie stroje na čistenie veľkých plôch od piesku, lístia a iného znečistenia.  Zo spodnej časti stroja je valcová kefa, ktorá dokáže absolútne zobrať aj najmenšiu špinu. Požičovňa veľkých zametacích strojov ponúka robustné stroje, ktoré sú schopné zametať a vysávať v jednom kroku. Výhodou našich veľkých zametacích strojov je funkcia odsávania prachu. Vďaka výkonne turbíne a oklepu filtrov vieme zametať a vysávať aj jemných prach. Naše zametacie stroje sú vhodné pre priemysel a komunálnu sféru.


 

KONTAKTY

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk


Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk