Telefón: 0903 922 980
Čistiace technológie
Predaj, požičovňa, servis, poradenstvo

Požičovňa čistiacej a upratovacej techniky - Bratislava a okolie

Požičovňa techniky Bratislava vám ponúka široký sortiment techniky na čistenie. Či už sa jedná o byt, domácnosť alebo veľký priemyselný objekt, radi vám ponúkneme kvalitné čistiace stroje. Na prenájom ponúkame tepovače - extraktory, umývacie automaty, tlakové čističe, zametacie stroje, parné čističe, vysávače, čerpadlá a čističky odpadov a odtokov. U nás si nájde miesto aj inštalatér, sústružník, autoklampiar alebo súkromná osoba, ktorá vlastní dom. Snažíme sa vybrať špeciálne určený produkt pre vás, aby ste si dokázali vyčistiť skutočne to, čo potrebujete.


 
Pre detailnejší popis požičovne čistiacej techniky navštívte našu novú web stránku požičovňa čistiacej techniky


 

Extraktory – tepovače

Profesionálne tepovače značky Kärcher pre malé, stredné a veľmi veľké plochy. Vysoký výkon vďaka dobrej turbíne a čerpadlu umožní čistenie kobercov, sedačiek, áut ale aj tvrdých plôch. Tepovač Puzzi 200 obsahuje dve čerpadlá, pomocou ktorých nástrek vody na povrch je veľmi silný. Takto dokážeme vyčistiť aj veľmi staré špinavé koberce.


Umývacie automaty na podlahy

Disponujeme diskovým a valcovým prevedením. Výhody VALCOVÉHO PREVEDENIA sú proti sebe rotujúce kefy, ktoré dokážu vyčistiť aj nerovný povrch.  Disk je vhodný na rovnejšie plochy, napríklad pre rovné parkoviská alebo obchodné centrá. Valec sa dostane aj do medzi-dierok.Pomocou vhodných padov dokážeme aj voskovať, leštiť a impregnovať podlahy.

Vysokotlakové čističe s ohrevom a bez ohrevu

Odstraňovanie žuvačiek pomocou plošného čističa a pary. Žuvačka sa roztriešti na kúsky. S barom od 100 bar do 250 barov dokážeme čistiť veľmi silné znečistenie vplyvom silného tlaku a pary.

Parné čističe

Parné čističe na odstraňovanie silného znečistenia ako vodný kameň, tmel a olej. Parný čistič namiesto chémie. Tam kde nemusíme spotrebovať kvantum chémie, používame ekologické čistenie. Para má vyše 120 stupňov a vodný kameň odstránime veľmi rýchlo.

Profesionálne vysávače

Špeciálne vysávače na mokro-suché vysávanie. Vysávač vľavo najtichší zo svojej triedy – nebudete ho počuť. Disponujeme veľmi tichým vysávačom pre administratívne priestory. Taktiež máme veľmi silné vysávače na olej, hrubú špinu a nebezpečný odpad.
 

Zametacie stroje

Zametacie stroje na čistenie veľkých plôch od piesku, lístia a iného znečistenia.  Zo spodnej časti stroja je valcová kefa, ktorá dokáže absolútne zobrať aj najmenšiu špinu.


Upratovacie vozíky, mopy, chémia, hygienické potreby

Sme taktiež predajcom hygienických potrieb. Radi vám ponúkneme čistiace potreby, toaletný papier, osviežovače, utierky na wc a priemyselné utierky, špeciálnu chémiu na tepovanie a na čistenie podláh, chémiu na čistenie okien, rozprašovače na čistenie olejových škvŕn a atd.


 

Disponujeme aj profesionálnymi prostriedkami ako kosačky, krovinorezy a pod.

Máte záujem o naše služby? Zavolajte nám 0903 922 980 alebo napíšte obchod@ibrein.sk