Služby

Požičovňa čistiacej a upratovacej techniky - Bratislava, Malacky, Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice

Požičovňa techniky Bratislava, Malacky, Trenčín, Trnava, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Čadca, Poprad, Prešov, Ružomberok, Košice vám ponúka široký sortiment techniky na čistenie. Či už sa jedná o byt, domácnosť alebo veľký priemyselný objekt, radi vám ponúkneme kvalitné čistiace stroje. Na prenájom ponúkame tepovače - extraktory, automaty na tepovanie kobercov, umývacie automaty, tlakové čističe, zametacie stroje, parné čističe, vysávače, čerpadlá a čističky odpadov a odtokov, monitorovacie inšpekčné kamery do potrubia, profesionálne priemyselné čističky vzduchu, prístroje na dezinfekciu povrchovU nás si nájde miesto aj inštalatér, sústružník, autoklampiar alebo súkromná osoba, ktorá vlastní dom. Snažíme sa vybrať špeciálne určený produkt pre vás, aby ste si dokázali vyčistiť skutočne to, čo potrebujete. Naša požičovňa je orientovaná na prenájom veľkých strojov na veľmi ťažké čistiace úlohy. Disponujeme možnosťou dopravy veľkých strojov na vopred určené miesto: Jedná sa o územie celého Slovenska.
 

Požičovňa automaty Extraktory – tepovače na čistenie a tepovanie kobercov

Profesionálne automaty resp. tepovače značky Kärcher pre malé, stredné a veľmi veľké plochy. Vysoký výkon vďaka dobrej turbíne a čerpadlu umožní čistenie kobercov, sedačiek, áut ale aj tvrdých plôch. Tepovač Puzzi Kärcher, BRC Kärcher obsahujú dve čerpadlá, pomocou ktorých nástrek vody na povrch je veľmi silný. Takto dokážeme vyčistiť aj veľmi staré špinavé koberce. Požičovňa veľkých tepovačov na veľké plochy obsahuje stroje, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. 

Naším zákazníkom umožňujeme požičať veľké tepovače. Automaty na tepovanie kobercov ponúkame v top kvalite. Silný nástrek vody, výborný sací výkon a komfortná osbluha predurčuje automaty na tepovanie kobercov k špičke na trhu. Požičovňa automatov na tepovanie kobercov ponúka komfort. Tepovanie s jednou hubicou a klasickým tepovačom je náročné, obzvlášť ak sa jedná o veľké plochy. Preto sme sa rozhodli ponúknuť komfortnú verziu tepovačov. Tepovacie stroje buď ťaháte za sebou alebo ich tlačíte ako klasický umývací automat. Pomocou kartáčov kartáčujú špinavý koberec a spätne vyťahujeme všetko znečistenie. Týmto ponúkame požičovňu profesionálnych veľkých automatov na tepovanie všade tam, kde sa jedná o veľké plochy a silne znečistené koberce. 

Suché tepovanie. Automaty na suché tepovanie kobercov.


Veľké automaty na tepovanie veľkých kobercových plôchTepovač s 2x kartáčom, výborným nástrekom a sacím výkonom.


Požičovňa umývacie automaty na podlahy

Disponujeme diskovým a valcovým prevedením. Výhody valcového prevedenia sú proti sebe rotujúce kefy, ktoré dokážu vyčistiť aj nerovný povrch.  Disk je vhodný na rovnejšie plochy, napríklad pre rovné parkoviská alebo obchodné centrá. Valec sa dostane aj do medzi-dierok. Pomocou vhodných padov dokážeme aj voskovať, leštiť a impregnovať podlahy. Požičovňa veľkých umývacích automatov na veľké plochy obsahuje stroje, ktoré sú vhodné na profesionálne používanie. Veľké umývacie automaty vám vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto. Kärcher umývacie automaty na požičovňu dnes ponúkajú množstvo výhod. Výborný záber, nastaviteľný prítlak, zametanie a umývanie podlahy v jednom kroku a mnohé ďalšie. Výhodou umývacích automatov na požičovňu je možnosť vyzdvihnutia si techniky na našich kamenných prevádzkach, taktiež v prípade záujmu o prenájom veľkých umývacích automatov vám ich vieme priviezť v rámci celého Slovenska. 


Všeobecný prehľad o umývacích automatoch


Veľký umývací automat B 150 Kärcher

Požičovňa vysokotlakové čističe s ohrevom a bez ohrevu

Požičovňa výkonných profesionálnych tlakových čističov s naftovým ohrevom vody umožňuje si požičať výkonné prístroje na čistenie silne znečistených miest. V našej ponuke nájdete vysokotlakové čističe s vysokým tlakom ktorý siaha od 200 bar, 500 bar, 1000 bar a končí 3000 barov. Naše stroje sú vhodné pre stavebníctvo, komunálnu sféru a široký priemysel. V ponuke vysokotlakových čističov na prenájom nájdete top stroje značky Kärcher. Horúcovodné, studenovodné wapky sú výborným nástrojom na zmývanie špiny, oleja, tuhých látok a v neposlednom rade ich vieme používať na akékoľvek vysokotlakové čistenie. V našej ponuke top požičovni vysokotlakových čističov nájdete stroje, ktorých tlak siaha cez 1000 barov. Taktiež ponúkame možnosti, kde si môžete tlakové čističe vybrať podľa napájania. V ponuke máme stroje na elektrické pripojenie alebo tlakové čističe so samostatným motorom na benzínový pohon. Naša top trieda s výkonom 1000 barov

Parné čističe

Parné čističe na odstraňovanie silného znečistenia ako vodný kameň, tmel a olej. Parný čistič namiesto chémie. Tam kde nemusíme spotrebovať kvantum chémie, používame ekologické čistenie. Para má vyše 120 stupňov a vodný kameň odstránime veľmi rýchlo. Požičovňa profesionálnych parných čističov umožňuje si prenajať výkonné stroje do priemyslu na odstraňovanie vodného kameňa a oleja. Naše parné čističe obsahujú striekanie horúcej vrelej vody a pary. V ponuke sme pre vás pripravili aj vysokotlakové čističe, ktoré sú schopné produkovať horúcu paru v teplote 155 Celzia. 

V ponuke nájdete aj špeciálne parné čističe, ktoré sa vlastne volajú vysokotlakové čističe s naftovým ohrevom, ktoré dokážu produkovať paru 155 Celzia. Ide o parné čističe, ktoré sú maximálne vhodné do priemyslu a dokážu odstrániť aj to najväčšie znečistenie. Naša paleta parných čističov je bohatá. Viete si vybrať medzi malými a veľkými parnými čističmi. Požičovňa profesionálne vysávače (sektor industriál)

Špeciálne vysávače na mokro-suché vysávanie, vysávanie azbestu, oleja, výbušného prachu, extra jemného prachu. Taktiež máme veľmi silné vysávače na olej, hrubú špinu a nebezpečný odpad. Požičovňa veľkých profesionálnych vysávačov ponúka kvalitné priemyselné vysávače na prenájom. S našimi vysávačmi môžete vysávať horľavý a nebezpečný odpad, napríklad azbest. V ponuke nájdete výkonné stavebné vysávače, vysávače na odsávanie oleja a ropných látok. V priemysle požičiavame vysávače na odsávanie pilín a korozívnych médií. 

Požičovňa industriálnych vysávačov vsadila do požičovne stroje, ktoré disponujú vysokým výkonom, automatickým oklepom filtra, automatickým odpravovaním kvapalných  látok, separovanie korozívnych médií od oleja atd. Naše vysávače sme starostlivo vyberali pre najťažšie typy prác v priemysle, stavbách a všade tam, kde chceme vysávať veľký objem odpadu. 

IVS 100/55 Kärcher s 100l nádobou na prach. Super pomocník na stavbe alebo pri vysávaní veľkého objemu prachu. 


Vysávač na vysávanie azbestu v atex zóne 22


 
  

Požičovňa zametacie stroje s posedom bez posedu

Zametacie stroje na čistenie, zametanie a vysávanie veľkých plôch od piesku, lístia, prachu a iného znečistenia.  Zo spodnej časti stroja je valcová kefa, ktorá dokáže absolútne zobrať aj najmenšiu špinu a jemný prach. Požičovňa veľkých zametacích strojov ponúka robustné stroje, ktoré sú schopné zametať a vysávať v jednom kroku. Výhodou našich veľkých zametacích strojov je funkcia odsávania prachu. Vďaka výkonnej turbíne a oklepu filtrov vieme zametať a vysávať aj jemných prach. Naše zametacie stroje sú vhodné pre priemysel a komunálnu sféru. Automatický oklep filtra zaručuje takmer bezprašné zametanie v halách. Pokiaľ potrebujeme zametať halu od jemného prachu odporúčame si požičať naše zametacie stroje, ktoré sú vhodné na akékoľvek znečitenie. 

Naše zametacie stroje na prenájom vieme nakonfigurovať podľa požiadavky. Vieme zametať pomocou antistatických valcov umelý trávnik, pomocou veľkých bočných kief zametáme lístie v parkoch a top ponukou je veľké zametacie auto, ktoré je vhodné na čistenie a zametanie v externom prostredí. 

Zametací stroj vhodný na prach ale aj väčšiu špinu v externom prostredí


 

Ďalšie portfólio požičovne nájdete na stránkach, prosíme o preklik. 
Požičovňa: čerpadiel, čističiek vzduchu, krtkovacích strojov

KONTAKTY

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk


Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk
 
Žilina + stredné Slovensko
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk