Služby

Suché a mokré tepovanie kobercov

Suché tepovanie. Metóda aplikácie aktívnej suchej peny na koberec.

 
Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace práce pre administratívne, komerčné budovy a business centrá. V našom sortimente služieb nájdete aj čistiace práce pre exteriér, ako napríklad odstránenie buriny horúcou vodou, žuvačiek, umývanie okien, kosenie trávy, čistenie parkovísk a mnohé iné.Sme rodinne založená firma, ktorá podniká na Slovensku od roku 1990. Sme zameraní na detail, pretože detail rozhoduje o kvalite prác. Tepovanie na sucho, resp. suché formy tepovania sme aplikovali do našej firmy zámerne. Snažíme sa zákazníkom poskytovať také služby, ktoré sú moderné a kvalitné. Suché tepovanie ponúkame hlavne popri upratovaní firiem. Upratovanie firiem je našou hlavnou činnosťou od roku 1990.
Aktívna suchá pena na koberec?
Suché tepovanie je v zásade klasický typ tepovania až nato, že neaplikujeme na povrch vodu. Kto chce realizovať suché tepovanie musí mať značné skúsenosti a kvalitnú techniku. Pri suchom tepovaní aplikujeme na povrch veľmi jemný nástrek chémie, ktorá je s príjemnou vôňou. Následne sa snažíme aktívnu jemnú penu vmasírovať do kobercov a spätne vysávame kartáčovacou kefou. Vplyvom tejto techniky je suché tepovanie veľmi účinné a koberec alebo akýkoľvek textilný povrch je zbavený znečistenia. Oživíme koberec a prinavrátime mu pôvodnú farbu. Sme profesionálna čistiaca firma, ktorá vždy vie o aký typ znečistenia sa jedná. V zásade je možné používať aj klasické tepovanie kobercových krytín, kedy tepujeme s extrakciou, tj voda, chémia s spätný sací efekt.
Ekologické čistiace služby
V našom sortimente služieb používame ekologické čistiace služby. Pri prácach v externom prostredí sa stretávame s rôznymi druhmi znečistenia. Čistíme horúcou vodou, parou a používame ekologické čistiace prostriedky. Dá sa povedať, že suché tepovanie je ekologická čistiaca služba. Výhodou suchého tepovania je minimálny dopad na životné prostredie, pretože neprodukujeme špinavú vodu, ktorá sa vylieva do kanalizácie. Suché tepovanie má značnú silu v tom, že vieme vytiahnuť znečistenie z koberca.

Impregnácia kobercov  = predĺženie kvality kobercov
Impregnácia kobercov nie je často zaužívanou službou, zato naša firma ponúka popri suchom tepovaní aj hĺbkovú impregnáciu kobercových krytín. Pomocou roztoku aplikujeme na povrch čistiaci prostriedok/impregnačný prostriedok, ktorý po uschnutí vytvára jemný film, ktorý nie je viditeľný. Tento film ochraňuje koberec pred prachom, resp. lepšie sa odtraňuje alebo vysáva prach z koberca. Taktiež je koberec čiastočne chránení proti rozliatym tekutinám. 
Čistiace práce, upratovanie, suché tepovanie a mnohé iné práce vykonávame pre územie západného a stredného Slovenska: Bratislava a okolie, Stupava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava, Galanta, Dunajská Streda, Veľký Meder, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Prievidza, Handlová, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Topoľčany, Levice, Nitra, Sereď, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Bytča, Žilina, Martin, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín, Banská Bystrica, Brezno, Rimavská Sobota, Revúca, Lučenec, Poltár, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Poprad, Prešov.

Neváhajte nás kontaktovať.