Profesionálne industriálne čistenie
Služby

Čistenie a ošetrovanie podláh

Čistenie, renovácia, lakovanie, voskovanie, leštenie, impregnácia, brúsenie podláh a povrchov
 
Čistenie, umývanie, impregnácia, voskovanie a leštenie podláh vykonávame s profesionálnymi čistiacimi strojmi a kvalitnou chémiou. Podlahy v garážach, administratívnych budovách, fabrikách a na verejných priestranstvách realizujeme umývacími automatmi na pricípe rotujúcich kartáčov. Týmto systémom vieme čistiť aj nerovné podlahy. Pri hĺbkovom čistení podláh je potrebné použiť iný kartáč, zväčša ide o veľmi silné štetiny a extrémne silnú chémiu, ktorá dokáže odstrániť aj olej. 
 
Firma IB REIN ponúka špičkové čistiace služby, ktoré sú cielené pre domácnosti, firmy a komunálnu sféru. Pracujeme pre rodinné domy, priemyselné areály mestá, obce na Slovensku. Sme firma, ktoré poskytuje od roku 1994 jedinečné čistiace profesionálne aktivity, ktoré sú orientované pre podlahy a povrchy. 
 


 
        
Impregnácia, voskovanie a leštenie podláh je vykonaná strojovo. Namiesto silných štetín používame mikrovláknové valce a vhodnú chémiu. Mikrovlákno má veľmi dobrú vlastnosť - leštenie. Voskovanie odporúčame pre miesta, ktoré si potrebujú zanechať pekný vzhľad. Pred impregnácou, voskovaním je nutné vykonať taký postup čistiacich práca, aby finálne leštenie podlahy spravilo to, že vizuálny vzhľad povrchu bude tip top. Na podlahy kladieme aj veľmi kvalitné krycie vrstvy- polyuretánové laky, ktoré vieme aplikovať na športové podlahy, elastické podlahy a veľmi zaťažované podlahy. 

Jednou z našich profesionálnych aktivít je čistenie a aplikácia krycích lakov na ESD vodivé podlahy. Pracujeme aj v elektrotechnickom priemysle, kde musíme dodržovať veľmi prísne smernice a nároky. 


Disponujeme technikou aj na čistenie iných druhov podláh:
  • Čistenie keramickej dlažby
  • čistenie drevených parkiet
  • čistenie laminátových  podláh
  • čistenie kobercov kartáčovým strojom
  • čistenie garáží  a liatych podláh
  • čistenie antistatickej podlahy
  • čistenie PVC podláh a linolea
  • čistenie vinylových a korkových podláh
  • čistenie schodiska
Čistenie a ošetrovanie podláh a povrchov vykonávame pre nasledovné mestá a ich blízke okolia: 
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.

Neváhajte nás kontaktovať.