Služby

Zametanie a umývanie priemyselných, poľnohospodárskych, výrobných a športových hál. Rýchle odstránenie prachu a udržovanie bezprašného prostredia.

Priemyselné, poľnohospodárske, výrobné a športové haly patria k priestorom, v ktorých sa ľahko postupom času hromadí značné množstvo prachu. To vedie k zvyšovaniu prašnosti v hale, čo môže mať negatívny dopad na zdravotný stav zamestnancov a tiež výrobu, športové aktivity alebo inú činnosť, ktorá sa v interiéri haly realizuje. V spoločnosti IB REIN zameranej na profesionálne čistiace služby, Vám však ochotne poradíme a tiež zabezpečíme stroje, s ktorými bude možné v hale vytvoriť bezprašné prostredie.
 
Riešenie na mieru pre každú halu

Prašnosťou bývajú všeobecne najviac postihnuté priemyselné haly, v ktorých dochádza k obrábaniu kovov a ktoré spadajú pod elektrotechnické odvetvia. V podobných podmienkach sa nemožno spoliehať na bežne dostupné čistiace stroje a agresívne chemické prostriedky. Poradíme Vám, s ktorými zariadeniami je možné vykonávať čistenie v priemyselných halách a znížiť v nich podiel prašnosti na minimálnu hranicu.Naproti tomu poľnohospodárske haly sa najlepšie čistia prostredníctvom zametacích strojov, ktoré sú ideálne pre odstránenie nahromadeného prachu a stôp po obilninách, akými sú pšenica, kukurica alebo žito. S týmito zariadeniami sa veľké, uzavreté plochy slúžiace pre poľnohospodárske účely dajú vyčistiť veľmi rýchlo a efektívne. K dispozícii pritom máte popri zametacích strojoch s benzínovým, prípadne naftovým posedom tiež stroje s posedom umožňujúcim pohodlnejšie zametanie.

Podobne ako v prípade priemyselných hál, aj výrobné haly sú príliš citlivé na použitie agresívnych chemických prípravkov, ktoré navyše často nie sú v súlade s normami, ktorými sa prevádzkovatelia týchto hál musia riadiť. Siahnite teda radšej po prostriedkoch s minimálnym stupňom penivosti a všestrannom kartáči alebo po ekologickom čistení, bez použitia chémie.V neposlednom rade sa s potrebou odstránenia značného množstva prachu stretávame taktiež v športových halách, ktoré slúžia mimo iného tenistom a hráčom bedmintonu. Aj tu predstavujú najpraktickejšiu voľbu zametacie stroje, ktorých prítlačná kefa sa dá nastaviť v závislosti od rozsahu znečistenia a charakteru čistenej plochy. Poradia si tak s jemným prachom, ako aj nečistotami v podobe stôp po loptičkách a košíkoch.
 

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať!