Služby

Požičovňa všestranných profesionálnych parných čističov a vysávačov Kežmarok, Stará Ľubovňa, Rožňava, Spišská Nová Ves, Poprad, Košice

Požičovňa profesionálnych parných čističov a vysávačov Kežmarok, Stará Ľubovňa, Rožňava, Spišská Nová Ves, Poprad, Košice a celé Slovensko. 



Naša firma poskytuje mobilný dovoz parných čističov
Firma IB REIN poskytuje pre územie Slovenska mobilný dovoz profesionálnych parných čističov, ktoré sú vhodné do priemyslu. Môžeme sa pochváliť skutočnosťou, že disponujeme špičkovým sortimentom čistiacej techniky a náradia na požičovňu. Prenájom parných čističov je vhodný na veľmi ťažké a náročné čistiace úlohy. Požičovňa horúcovodných tlakových čističov disponujeme takými strojmi, ktoré dokážu produkovať paru. Aj z tohto dôvodu môžeme naše vysokotlakové čističe nazvať aj ako parné čističe. 



Univerzálny parných čistič 
Univerzálny parný čistič vhodný pre každého s prívlastkom SGV 8/5 Kärcher  je skutočne výborným pomocníkom. Veľmi jednoduchá obsluha a praktické funkcie sa postarajú o bezproblémový chod čistenia. Parné a sacie funkcie sú veľmi ľahko ovládateľné na rukoväti. Režim Eco šetrí náklady a umožňuje prácu v priestoroch, ktoré sú citlivé na hluk. Príslušenstvo pozostáva z kruhových kefiek, podlahovej hubice, hubice na okná a iného príslušenstva, ktoré využívame pri čistení. Jediný parný čistič, ktorý je schopný čistiť aj pomocou chémie. Citlivosť aplikovania chémie by mala byť limitovaná, pretože nemá až taký veľký účinok pri čistení. Para je veľmi horúca - 120 stupňov a nie je potrebné používať veľmi veľa chemických látok. Určité chémie odporúčame použiť po konzultácii. Požičovňa Kežmarok, Stará Ľubovňa, Rožňava, Spišská Nová Ves, Poprad, Košice ponúka parný čistič SGV 8/5 aj pre domácnosti. Multifunkčný parný čistič vieme použiť v rodinnom dome na akékoľvek čistiace práce. V priemysle hrá svoju nezastupiteľnú úlohu pri každodennej práci. 



Robustné priemyselné parné a vysokotlakové čističe s vlastným motorom
Na prenájom poskytujeme parné čističe, ktoré sa dajú pripojiť na 230 V, 400 V a taktiež disponujeme parnými čističmi, ktoré majú samostatný dieslový motor. S našimi parnými čističmi môžete pokojne pracovať bez nutnosti pripojenia sa na zdroj elektrickej energie. Vysoký výkon ohrevu vody dokáže spraviť paru až do teploty 155 Celzia. Naše stroje majú veľký prietok vody čo je veľmi dôležité pri zmývaní oleja a tukov. V nevyhnutnom prípade si vieme redukovať aj tlak pary, čo je tiež veľmi dôležitým parametrom pre odstránenie nepoddajného znečistenia. 



Industriálny sortiment vysávačov
Požičovňa priemyselných, industriálnych vysávačov ponúka absolútnu špičku vysávačov na trhu. U nás si môžete požičať vysávače na prach, drevené piliny, azbest, olej, vodu a v neposlednom rade poskytujeme dovoz vysávačov na vysávanie stavebného odpadu. Vysávanie stavebného odpadu a veľmi jemného prachu je možné vďaka filtračnej triede našich vysávačov. Robustný výkon a špičkové parametre zvládnu nepretržite vysávať počas celého dňa. 

Parné čističe nie sú jednou jedinou zložkou, ktorú vieme požičať. V našej požičovni náradia a čistiacej techniky nájdete omnoho viac. Pre vás vieme doviezť na požadované miesto zametacie stroje s posedom, umývacie automaty s posedom, vysokotlakové čističe, otryskávacie vysokotlakové jednotky na pieskovanie, priemyselné vysávače, robustné komunálne čističky odpadov, kalové čerpadlá, monitorovacie kamery pre veľké priemery potrubných systémov a mnohé iné. 
 
Neváhajte nás kontaktovať 
obchod3@ibrein.sk
Tel: 0911 914 299