Profesionálne industriálne čistenie
Sortiment

Novinky a aktuality

Čistenie schodov a schodiska

Ako veľmi rýchlo vyčistiť veľmi znečistené schodisko? Schody sú veľmi malé a s veľkou kefou je čistenie obtiažne.

Monitoring, diagnostika potrubia a kanalizácie.

Profesionálne kamery na diagnostiku, detekciu a inšpekciu potrubia predávame a prenájíme firmám a domácnostiam. Potrebné všade tam, kde je prasknuté a upchaté potrubie. Pre rúry s priemerom do 300mm.

Tepovanie a čistenie veľkých plôch. Veľké administratívne budovy môžete vytepovať za pár hodín.

Tepovanie kobercov a podlahových krytín môžete zvládnuť vynikajúco. Tepovače sa vyznačujú silným nástrekom, turbínou a rýchlosťou. Profesionálne extraktory zvládnu vytepovať 2000 metrov štvorcových za jednu hodinu.

Prasknuté potrubie ako možná príčina problému s odtokom a kanalizáciou. Volajte krtkovačov.

Profesionálna firma na čistenie, monitoring, krtkovanie, trasovanie a frézovanie upchatého potrubia

Čistenie, leštenie a voskovanie podláh

Laminátové, parketové a iné druhy podláh vám vieme ošetriť. Voskovanie a impregnácia podláh je dôležitá pre údržbu z hľadiska budúcnosti. Pomocou leštiacich, čistiaich a voskovacích padov vám vieme naleštiť podlahu.

Čistenie bazénov a fontán parou a tlakom vody

Čistenie bazénov a fontán v Bratislave, Trenčíne, Liptovskom Mikuláši realizujeme pomocou profesionálnej čistiacej techniky. Ak máte znečistený bazén, fontánu od vodného kameňa, zavolajte nám.

Čistiaca technika Kärcher inovuje každý deň. Kvalitná požičovňa Kärcher Bratislava, Trenčín, Nitra, Liptovský Mikuláš, Prešov, Košice

Neváhajte si požičať kvalitnú čistiacu techniku Kärcher pre vysávanie, umývanie, otryskávanie, tlakové čistenie, parné čistenie a zametanie.

Poruchová a havarijná služba Bratislava a okolie. Potrebujete rýchly zásah alebo požičať profesionálnu techniku?

Expresný výjazd pri zatopeniach znečistenou vodou a prasknutom potrubí, kanalizácie.

Zametanie športových hál, tenisových, bedmintonových, squashových kurtov, okolia futbalových a hokejových štadiónov

Zametanie veľkých priestranstiev môžeme vykonávať pomocou zametacích strojov. Veľmi dobré sa osvedčujú športové ihriská. Pre krásne bedmintonové kurty potrebujeme aj efektívny zametací stroj.

Vysokotlakové stroje nad 500 bar a 1000 bar. Veľmi silné priemyselné stroje na extrémne znečistenie. Predaj a požičovňa techniky

Potrebujete požičať tlakový stroj nad 500 bar? Chcete odstrániť asfalt alebo betón? Naše extra silné wap-ky vám určite pomôžu.