Sortiment

Novinky a aktuality

Cleaning in Slovakia. We are here since 1994 and doing very good job for residential a commercial buildings

From Bratislava up to Košice, We are doing great cleaning. Cleaning Company from Bratislava offer special cleaning service for Industry and buildings.

Čistenie prachu na parkovisku. Odsávanie vrstiev nánosov prachu nebezpečných pre zdravie.

Máte problém so zaprášenou podlahou na parkovisku? Hromadí sa vám prach? Vieme vám kompletne povysávať podlahu, žalúzie a prečistiť iné prachom poškodené povrchy.

Čistenie podláh vo výrobných halách.

Vo výrobných halách sú nároky na udržiavanie a čistenie podláh veľmi vysoké. Vieme pomocou špeciálnej čistiacej techniky vyčistiť a umyť aj náročné povrchy.

Čistenie schodov, eskalátorov a schodiska

Ako veľmi rýchlo vyčistiť veľmi znečistené schodisko? Schody sú veľmi malé a s veľkou kefou je čistenie obtiažne.

Monitoring, diagnostika potrubia a kanalizácie.

Profesionálne kamery na diagnostiku, detekciu a inšpekciu potrubia predávame a prenájíme firmám a domácnostiam. Potrebné všade tam, kde je prasknuté a upchaté potrubie. Pre rúry s priemerom do 300mm.

Tepovanie a čistenie veľkých plôch. Veľké administratívne budovy môžete vytepovať za pár hodín.

Tepovanie kobercov a podlahových krytín môžete zvládnuť vynikajúco. Tepovače sa vyznačujú silným nástrekom, turbínou a rýchlosťou. Profesionálne extraktory zvládnu vytepovať 2000 metrov štvorcových za jednu hodinu.

Prasknuté potrubie ako možná príčina problému s odtokom a kanalizáciou. Volajte krtkovačov.

Profesionálna firma na čistenie, monitoring, krtkovanie, trasovanie a frézovanie upchatého potrubia

Čistenie, leštenie a voskovanie podláh

Laminátové, parketové a iné druhy podláh vám vieme ošetriť. Voskovanie a impregnácia podláh je dôležitá pre údržbu z hľadiska budúcnosti. Pomocou leštiacich, čistiaich a voskovacích padov vám vieme naleštiť podlahu.

Čistenie bazénov a fontán parou a tlakom vody

Čistenie bazénov a fontán v Bratislave, Trenčíne, Liptovskom Mikuláši realizujeme pomocou profesionálnej čistiacej techniky. Ak máte znečistený bazén, fontánu od vodného kameňa, zavolajte nám.

Čistiaca technika Kärcher inovuje každý deň. Kvalitná požičovňa Kärcher Bratislava, Trenčín, Nitra, Liptovský Mikuláš, Prešov, Košice

Neváhajte si požičať kvalitnú čistiacu techniku Kärcher pre vysávanie, umývanie, otryskávanie, tlakové čistenie, parné čistenie a zametanie.