Služby

Požičovňa vysávačov Bratislava, Trenčín, Žilina, Liptovský Mikuláš, Malacky, Nové Zámky, Nitra, Banská Bystrica, Košice, Komárno, Humenné, Trnava

Požičovňa vysávačov v Bratislave, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Čadca, Poprad, Ružomberok, Prešov, Košice, Trnava, Komárno, Humenné požičiava vysávače na náročné úlohy, zároveň pre profesionálov a priemyselnú sféru. Či už máte problém so suchou špinou alebo rozliatou vodou, u nás si vyriešite problém. Naše vysávače dokážu poňať veľké množstvo špiny alebo vody. Skonštruované sú kvalitnou turbínou a dobrým filtrom, ktorý chráni motor stroja. Vysávače na požičovňu máme k dispozícii v zásade pre viaceré mestá na Slovensku.Požičovňa priemyselných robustných veľkých vysávačov na prach, azbest, rizikové zdraviu škodlivé častice je vybavená kvalitnými špičkovými vysávačmi. Kvalitná filtrácia, kompaktné telo strojov, vysoký výkon a rôzne druhý príslušenstva zdobia našu požičovňu industriálnych vysávačov.
 
Robustné priemyselné vysávače vieme priviezť na území celého Slovenska.  
 
Pre detailnejší popis požičovne vysávačov navštívte našu novú web stránku požičovňa vysávačov.
 Naša požičovňa vysávačov v Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Čadca, Košice, Komárno, Humenné taktiež disponuje sortimentom strojov pre priemysel. Vieme vám ponúknuť profesionálne vysávače na odsávanie veľkého množstva prachu, oleja, nebezpečného odpadu a drobných častí. Prenájom vysávačov sa tak hodí pre malé remeselnícke firmy ale aj pre veľké výrobné podniky, kde je čistota a poriadok základom. Vysávače disponujú kvalitnou turbínou a filtrom. Varianty vysávačov na požičanie sú veľké, či už máte záujem o malý 30 l vysávač alebo veľký 70 l vysávač, u nás si prídete na svoje.Špeciálne vysávače so zabudovaným kalovým čerpadlom NT 611 Kärcher sú vhodné na odsávanie špinavej vody zo zatopených miest ako sú garáže, byty alebo pivnice. Nasatá voda sa automaticky pomocou hadice odvádza preč. Práca je veľmi jednoduchá. Vhodná pre profesionálov ale aj domácnosti.
 
Prenájom je rozšírený o robustné priemyselné stavebné vysávače, ktoré sú vhodné na vysávanie veľkého objemu prachu a hrubšieho znečistenia. Naše vysávače na požičovňu obsahujú filtráciu L, M, H, takže môžeme vysávať aj veľmi jemný alebo zdraviu škodlivý prach. V požičovni vysávačov nájdete tým pádom vysávače vhodné na azbest, horľavý a rizikový prach. Špičkové vysávače na odsávanie kalovej vody ponúkame v rôznych prevedeniach. Disponujeme kvalitnými strojmi, ktoré dokážu odsávať veľkých objem kalovej znečistenej vody. Výhodou našej požičovne je možnosť zapožičania si hlbinných a kalových čerpadiel. Super novinkou sú hasičské čerpadlá v našej požičovni.  


KONTAKTY

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk

Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk

Žilina + stredné Slovensko
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk