Služby

Kärcher predaj, požičovňa, servis Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš. Záručný a pozáručný servis

Predaj, servis, požičovňa čistiacej techniky Kärcher- profesionálny sortiment

Kärcher predaj a servis čistiacej techniky firmy IB REIN nájdete pre Bratislavu, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Slovensko. Ponúkame pre vás kvalitný a profesionálny technický servis pre všetky zariadenia Kärcher. Svoje portfólio nebudeme meniť, takže ak máte umývacie automaty kärcher, parné čističe kärcher, tlakové čističe kärcher, zametacie stroje kärcher a tepovače kärcher, príďte k nám do našej predajne a servisného strediska. Náhradné diely a príslušenstvo kärcher je veľmi rozsiahle. Často si ľudia kupujú tieto artikle cez eshop, žiaľ veľmi zle. Nie je možné predávať určitý sortiment kärcher cez eshop. Príďte prosím k nám, u nás v predajni si vieme vyjasniť veci a poradiť vám. Čo sa týka servisných výjazdov mimo Bratislavy, vieme poskytnúť dobrú kvalitu. Je potrebné špecifikovať typ stroja a približnú chybu strojov.Možnosti využitia našich služieb: 

Predaj, servis, požičovňa Kärcher Bratislava, Liptovský Mikuláš, Trenčín
Mobilný Kärcher výjazd v rámci celej SRSo značkou Kärcher podnikáme od roku 1994 a sme absolútným profesionálom v našom sortimente. Môžeme sa pochváliť našimi predajňami, ktoré sú vyzdobené špičkovými strojmi pre akúkoľvek oblasť nášho priemyslu. V našej Kärcher predajni nájdete vysokotlakové čističe na studenú a horúcu vodu (stroje s ohrevom, bez ohrevu), priemyselné a industriálne vysávače pre priemysel, stavby a široký okruh znečistenia, robustné parné čističe na mastnotu, olej a tuky, zametacie stroje na zametanie a vysávanie prachu a pre prácu v externom a internom prostredí, umývacie automaty s posedom pre veľmi znečistené podlahy a veľké plochy. Kompletný sortiment čistiacej techniky nájdete na požičovni náradia alebo požičovňa čistiacej techniky. 

Kärcher je dnes značkou, ktorá ponúka mnoho výhod. Jednou z veľkých výhod je servisné zastúpenie, ktoré vieme pokryť v rámci celej SR. Veľkou výhodou je doručenie náhradných  dielov, príslušenstva do 1 týždňa. Logistika značky Kärcher je skutočne veľmi dobrá. Kärcher je dnes svetovou značkou, ktorá má vlastný vývoj v Nemecku. Produkty Kärcher sú orientované na úsporu vody a redukciu chemických prípravkov pri čistení o čom svedčia aj horúcovodné tlakové čistiťe. Taktiež naša firma používa pri čistení výlučne horúcu vodu. 

Kärcher produkty predávame pre autoumyvárne, priemyselné fabriky, komunálnu sféru a všade tam, kde je nutnosť čistenia a udržovania povrchov v maximálnej čistote. 

Kärcher kamenné predajne nájdete v mestách Bratislava, Liptovský Mikuláš. Mobilný Kärcher servis funguje pre celé Slovensko pre nasledovné mestá a ich okolia: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.


Neváhajte nás kontaktovať.