Služby

Na umývanie áut a dodávok inštalujeme otočné rameno.

Otočné rameno do autoumyvárne. Pohodlné umývanie a čistenie áut. Budovanie bezdotykových umyvárok vhodných pre každý druh vozidla. 

Inštaláciu ramena vykonáva firma IB Rein pre každú umyváreň na Slovensku. Na začiatku je potrebné nakonfigurovať tlakový čistič. Odporúčame minimálne parametre: prietok vody 800 l/h a tlak 200 bar. Pomocou predlžovacích hadíc a oceľových trubiek vieme dopraviť vodu až k tryske a čistiť auto. Otočné rameno je zavesené zväčša na stene a otáčame ho veľmi jednoducho. Kam potiahneme hadicu, tam sa nasmeruje rameno. Je to veľmi jednoduché. Z praktického hľadiska musíme hovoriť len o výhodách:
  • nemusíme ťahať hadicu stále za sebou
  • hadica sa nedotýka povrchu auta a tak nepoškodzujeme povrch
  • zabudovaná otočná spojka na pištole znemožňuje prekrúcaniu sa hadice
  • ušetrený čas a efektivita čisteniaRealizácia kvalitnej autoumyvárky, bezdotykovej autoumyvárky a kompletná konfigurácia tlakových čističov si vyžaduje osloviť profesionálnu firmu. Poskytujeme profesionálne čistiace služby a montáž autoumyvární. Vieme presne poskytnúť zákazníkovi potrebné parametre nato, aby si zriadil efektívnu a špecifickú autoumyváreň. Sme firma, ktorá sa zaoberá značkou Kärcher. Namontovali sme viacero otočných ramien do existujúcich umývacích centier, taktiež s realizáciou bezdotykových Kärcher autoumyvárni máme skúsenosti. 


Rozdvojný systém pre umyvárne:

Predstavte si, že máte 2x umyvárne vedľa seba, ktoré sú rozdelené múrom. Vieme spraviť rozdvojku, kedy môžete raz umývať v prvej umyvárni a potom striedavo v druhej. Systém funguje jednoducho, pretože ak uzavrieme pištol 1 tak nám neprepustí tlak. Tým pádom vieme pracovať s pištolou 2 v druhej časti umyvárne. Tento praktický systém navrhujeme použiť všade tam, kde je veľká frekvencia áut a dodávok.

Každé umývacie centrum, autoumyváreň vieme kompletne vybaviť čistiacou technikou. Parné čističe, vhodné vysávače s automatickým oklepom filtra, chémia a mnohé iné doplnky poskytujeme ruka v ruke s výstavbou umyvárne. Čistiaca technika musí byť navrhnutá tak, aby šetrila čas. Je dôležité si vyberať tlakové čističe s veľkým prietokom vody a efektívne vysávače pre rýchle nasávanie prachu. 

Inštaláciu autoumyvární na Slovensku, bezdotykové umývacie linky, Kärcher tlakové čističe dodávame pre celé územie Slovenska pre nasledovné mestá a ich okolia: 
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.


Neváhajte nás kontaktovať.