Služby

Požičovňa umývacích automatov, čističov schodov Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice, Humenné, Komárno, Trnava

Požičovňa umývacích automatov, strojov na čistenie schodov a eskalátorov Bratislava,  Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Trnava, Čadca, Ružomberok, Poprad, Prešov, Košice, Komárno, Humenné ponúka široký sortiment umývacích automatov na rôzne druhy podláh. V závislosti od typu podlahy a sily znečistenia ponúkame podlahové umývacie automaty so sedacou obsluhou, kde si veľmi jednoducho nastavíte čistiace parametre a môžete čistiť. Taktiež pre menšie plochy ponúkame umývacie automaty bez posedu, tj. s ručným vedením. Obsluha týchto prístrojov je veľmi jednoduchá, pretože valec alebo disk stroj jemne poháňajú.Dovoz veľkých umývacích automatov je možný v rámci celého Slovenska.

 
Pre detailnejší popis požičovne umývacích automatov navštívte našu novú web stránku a kliknite tu.


 

Naša požičovňa ponúka diskové umývacie automaty a taktiež umývacie automaty s valcovým prevedením. Pre špeciálne typy plôch vieme vymeniť typ disku alebo valca. Pre keramické a taktiež lesklé plochy používame mikrovláknový valec, ktorý svojou štruktúrou vyčistí dôkladne povrch a zanecháva ho lesklý.

Naša špička umývacích automatov na znečistené zaprášené haly. Funkcia predzametania, regulácia otáčok kief až do 1200/1min, bočná kefa na zametanie pri stenách, možnosť výberu viacerých valcových kief. 
 
Umývací automat typu B 90 Kärcher

 
 
Prenájom veľkých automatov na umývanie a zametanie plôch je v zásade možné pre viaceré mestá a obce na Slovensku. Ponúkame malé, väčšie alebo tie najväčšie umývacie automaty, ktoré vedia zvládnuť v priebehu jedného dňa veľké plochy. Výhodou našich umývacích automatov je aj funkcia predzametania. V praxi je možné s umývacím automatom jemný prach alebo častice predzametať a následne v jednom kroku umyť podlahu.
Umývacie automaty v požičovni sú vhodné na silné znečistenia spôsobené gumovým oterom alebo v prípadoch, kedy sa chcete zbaviť na podlahe lepu alebo odtlačkov pások. Naše umývacie automaty disponujú nastaviteľným prítlakom kief. Pomocou rotačného rádiusu kief alebo padov dokážeme odstraňovať aj veľmi silné typy znečistenia. Umývacie automaty sú vhodné pre každého profesionála a veľké fabriky, ktoré disponujú veľkou halou. Naše stroje sú špičkové, ponúkame školenia a dovoz strojov priamo na miesto.

Požičovňa strojov na čistenie eskalátorov a mlých plôch
V požičovni nájdete čističe pohyblivých schodov- eskalátorov a techniku na čistenie malých plôch. Prenájom techniky je vhodný najmä na znečistené eskalátory, ktoré si vyžadujú poriadnu očistu. Malé stroje na čistenie kamenných schodov sú vhodné na detailné čistenie povrchu. Umožňujeme zaškolenie a prípadnú asistenciu s veľkými strojmi. 
 

KONTAKTY

Žilina + stredné Slovensko

0911 914 299
obchod2@ibrein.sk

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk

Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk