Služby

Požičovňa krtkovanie Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina

Požičovňa krtkovacích prístrojov Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina pre domácnosti, rodinné domy, firmy, komunálnu sféru a remeselníkov vám ponúka prenájom čističiek odpadov, odtokov a potrubí. Či už máte problém s upchatým umývadlom alebo sprchovacím kútom, potrubím v okolí rodinné domu, pomôžeme vám. Ponúkame na prenájom manuálne a elektrické čističky. Našou výhodou je možnosť požičania si videoinšpekčných kamier do potrubia, ktoré vedia odhaliť probém v potrubí predom. Následne sa môže začať s krtkovaním. 

V našom sortimente nájdete elektrické a benzínové čističky odpadov. Rotačný rádius špirál a silný motor umožňujú čistiť silné upchatia v potrubiach. V požičovni náradia nájdete aj iné čistiace stroje na prenájom. Disponujeme požičovňou vysokotlakových čističov, na ktoré je možné pripojiť vodného krtka. Práve vodný krtko a horúca voda v potrubí vedia uvoľniť a odplaviť tuky, usadeniny a kal. Pre náročné čistiace úlohy umožňujeme požičať si 500 barové tlakové čističe s vodným krtkom. Jedná sa o veľmi silné robustné vysokoltakové čističe, kedy vodný krtko má veľmi silný vplyv na odstránenie znečistenia v kanalizácii. Dovoz veľkých benzínových čističiek odpadov možný na území celého Slovenska.


 
Pre detailnejší náhľad požičovne čističiek odpadov kliknite na našu novú web stránku práve tu.

 

Pre remeselníkov a profesionálov ponúkame profesionálne elektrické čističky. S nadstavbou špirál sa dokážeme dostať aj do dĺžky 20m. Práca je pohodlná, nakoľlko vibrovanie špirály je veľmi efektívne. Taktiež ponúkame okrem elektromechanického krtkovanie aj možnosť zapožičania vodného krtka. Tlakový čistič značky Kärcher s krtkovacou hadicou nám uvoľnia zažratú špinu. Vodný krtko obsahuje striekacie trysky smerom dozadu, čo umožňuje pohyb trysky v rúre smerom dopredu.

Požičovňa robustných krtkovacích strojov na Slovensku disponuje špecifickou požičovňou pre čistenie kanalizácie, potrubia. V našom sortimente na prenájom nájdete robustné veľké priemyselné krtkovacie stroje, ktoré sú vhodné na tie najťažšie upchatia potrubí. Čističky odpadov prenajímame mechanické a vodné čističky kanalizácie. Vodné čističky odpadov disponujú veľkým prietokom vody a vysokým tlakom. Vodná čistička potrubia umožňuje rýchle vyplavenie znečistenia z kanalizácie.
 
Naša firma požičiava aj mechanické čističky kanalizácie. Stroje na čistenie potrubia sú vhodné na prerazenie koreňov, frézovanie, odstránenie kameňov, stavebného materiálu a tukov  čističky odpadov sú v prenájme s rôznym príslušenstvom, ktoré závisí od toho, čo by sme chceli čistiť.


KONTAKTY

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk


Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk

Žilina + stredné Slovensko
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk