Služby

Požičovňa čerpadiel Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina

Požičovňa čerpadiel Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka široký výber čerpadiel na prenájom do vašich záhrad, rodinných domov alebo do priemyselných objektov. Naše čerpadlá na prenájom sú vhodné na čerpanie kalovej vody. Kalové čerpadlá dokážu odčerpať vodu z hĺbky aj 30m. Pre vyriešenie povodňovej situácie na parkovisku, v hale alebo iných priestranstvách zatopených vodou ponúkame vysávač so zabudovaným kalovým čerpadlom. Pre úzke vrty studní ponúkame hlbinné úzke ponorné čerpadlo Elpump. 
Pre detailnejší popis požičovne čerpadiel kliknite na našu novú web stránku požičovňa čerpadiel.


Požičovňa čerpadiel Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka kvalitné čerpadlá, ktoré uspokoja súkromné a fyzické osoby. Hlavným dôvodom vsadenia do nášho portfólia veľké robustné čerpadlá je náš špecifický sortiment, ktorým sa chceme pochváliť. V našich radoch nájdete čerpadlá pre hasičov, ktoré disponujú zaujímavým odvodňovacím prietokom vody. Požičovňa hasičských čerpadiel ponúka výkonné čerpadlá, ktoré sú schopné odpraviť veľké množstvo kalovej vody.

Pre záujemcov o odpieskovanie hlbinných vrtov alebo hlbinných studní ponúkame výkonné špičkové hlbinné čerpadlá, ktoré sú postavené na kvalitných výkonových parametroch. V každej studni sa môže nachádzať piesok, íl a iné usadeniny, ktoré zabraňujú pritekaniu vody do studne. U nás si môžete požičať kvalitné hlbinné čerpadlá na odpieskovaní studní.

Veľmi dôležitými čerpadlami v našej požičovni sú čerpadlá na odkalenie studne. Kalové čerpadlá na odpieskovanie a odkalenie kopaných studní nájdete tiež v rôznych prevedeniach. Naše čerpadlá sa vyznačujú tým, že dokážu odpraviť veľké kusy blata a iných nečistôt.
Požičovňa kalových, hlbinných a hasičských čerpadiel ponúka skutočnú kvalitu. Neváhajte nás kontaktovať.
 

KONTAKTY

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk

Žilina + stredné Slovensko
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk

Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk