Služby

Požičovňa zametacích strojov Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice, Komárno, Humenné, Trnava

Požičovňa zametacích strojov Bratislava, Malacky, Trenčín, Trnava, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Ćadca, Prešov, Poprad, Košice, Komárno, Humenné má k dispozícii zametacie stroje na zemetanie priestranstiev okolo rodinných domov, záhrad, malých a veľkých verejných priestranstiev. Taktiež disponujeme aj zametacím strojom s posedom, kde dokážeme veľmi rýchlo a kvalitne vyčistiť parkovisko, garáže a veľké verejné priestranstvá. Profesionálna požičovňa zametacích strojov musí obsahovať všetky typy strojov, teda pre dom a záhradu ale aj pre priemysel. U nás nájdete celkový sortiment na zapožičanie.Veľké zametacie stroje vieme priviezť na území celého Slovenska.

 
Pre detailnejší popis požičovne zametacích strojov kliknite na našu novú web stránku požičovňa zametacích strojov.
 
Požičovňa veľkých zametacích strojov vsadila do svojho sortimentu zametacie prístroje, ktoré sú vhodné do interného a externého prostredia. Kvalitné zametače na prenájom disponujú viacerými vhodným funkciami, ktoré oceníte v praxi. Funkcia automatického oklepávania filtra umožňuje zametať aj veľmi jemný prach napríklad v halách. Tým pádom si môžete požičať u nás zametací stroj aj pre zametanie veľmi jemného prachu.

Na druhej strane disponujú naše zametacie stroje výkonným sacím výkonom. Sací výkon zametacieho stroja je potrebný na to, aby sme mohli vysať nie len jemných prach, ale aj väčšie častice, ako je napríklad pohodený papier, fľaša alebo lístie v mestách, obciach. Zametacie stroje požičiavam na silne znečistené plochy a veľké plochy. Výhodou našej požičovne čistiacej techniky je možnosť požičania si komunálnych zametačov, komunálnej čistiacej techniky. Práve zametacie stroje na verejný priestor sú tým efektívnym pomocníkom, ktorý vám umožní povysávať a pozametať znečistenie napríklad po rozsiahlych stavebných prácach.

KONTAKTY

Žilina + stredné Slovensko
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk

Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk