Služby

Požičovňa parných čističov Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice, Komárno, Humenné, Trnava

Požičovňa parných čističov Bratislava, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Trnava, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Čadca, Ružomberok, Poprad, Prešov, Košice, Komárno, Humenné pre vás pripravila kvalitnú čistiacu ponuku, aby ste mohli odstrániť veľmi silne zažratú špinu. Prenájom parných čističov ponúkame pre všetky subjekty, ktoré nedosiahli čistiaci účinok klasickým chemickým čistením. Parné čističe požičiavame bez chémie, pretože ju nebudete potrebovať. Para má 120 stupňov a rýchle kondenzuje, nezanecháva po sebe kvantum vody. Naša požičovňa parných čističov na území Bratislava a okolie ponúka taktiež vysávače s parným čistením. Jednoducho naparíte, povysávate a povrch budete mať pekný čistý. A vedeli ste, že aj okná sa dajú čistiť parným čistením?

V našej požičovni priemyselných parných čističov nájdete len profesionálne parné stroje na prenájom. Ponúkame robustné stroje, ktoré sú vhodné do priemyslu a komunálnej sféry.Dovoz veľkých strojov možný v rámci celého Slovenska.


 
Pre detailnejší popis požičovne parných čističov kliknite na našu novú web stránkiu požičovňa parných čističov.

 

Požičovňa parný čistič a vysávač SGV 8/5 pre všetkých.
Profesionálny stroj pre domácnosti, živnostníkov a firmy. Novinka roku 2016. Výkon 8 barov, funkcia vysávania, nástroje na umývanie okien, tvrdé kefy na čistenie podláh, kefky na čisteni špár a komplet príslušenstvo do všetkých segmentov trhu. Veľkou výhrou pre našu firmu je možnosť požičania si veľkých mobilných parných čističov s produkciou pary a horúcej vody. 

  

Prenájom robustných  priemyselných parných čističov na Slovensku je možný aj s dovozom priamo na miesto určenia práve vtedy, ak as jedná o mobilné parné čističe. Mobilné parné čističe, tj vysokotlakové horúcovodné jednotky s produkciou pary až do 155 Celzia sú výkonné tlakovo- parné čističe. Požičiavame ich všade tam, kde sa jedná o veľmi silné typy znečistenia.

Vysokotlakové čističe s produkciou pary a horúcej vody


Vždy je lepšie čistiť povrchy horúcou vodou a parou, ako míňať neskutočné hektolitre chémie. My vám ponúkame tie najlepšie stroje, ktoré nájdete momentálne na trhu. Parné čističe na prenájom sú v rôznych prevedeniach. Prístroje na parné čistenie dosahujú v zásade tlak od 8 barov. Ostatné stroje produkujú omnoho vyšší tlak pary a horúcej vody. Výhodou parných čističov na požičovňu je funkcia horúcej vody pri oplachovaní znečistenia. Táto funkcia zaručuje absolútnu dezinfekciu daného povrchu. Parné čističe na požičovňu sú vhodné pre náročné čistiace úlohy. Každý profesionál a fabrika si nájdu u nás vhodný parný čistič.


 
KONTAKTY

Žilina + stredné Slovensko
0911 914 299
obchod2@ibrein.sk

Bratislava + západné Slovensko
0903 864 181
ibrein@ibrein.sk

Liptovský Mikuláš + stredné a východné Slovensko
0911 914 299
obchod3@ibrein.sk