Služby

Odsávanie vody z garáží

Havarijná služba- odsávanie vody. 

Odsávanie vody z akýchkoľvek priestorov a garáží v mestách Bratislava, Malacky, Trenčín, Trnava, Žilina, Nitra, Nové Zámky, Liptovský Mikuláš, Čadca, Brezno, Banská Bystrica, Ružomberok, Poprad, Prešov ponúka firma IB Rein. Počas silného dažďa alebo odmäku snehu sa môžu zatopiť pivnice, garáže, obchodné domy a verejné pristranstvá. Ponúkame vám odsávanie kalovej vody pomocou špeciálnej techniky. Sme pripravní zasiahnuť v rámci havarijnej služby. Disponujeme technikou, ktorá dokáže tisícky litrov vysať v priebehu niekoľko hodín. Zatopené garáže obsahujú často aj 50 000 litov vody, ktorá je roztrúsená úplne všade. Špeciálne vysávače nám dosť pomáhajú.  

 
Firma IB REIN ponúka služby orientované na špecifické čistiace práce a havarijnú službu, ktoré sú orientovaná na odsávanie vody zo zatopených  miest. Zatopila sa vám pivnica, sklad, garáž, dom, byt alebo iný priestor? Ponúkame vám expresné vysatie vody a následne začneme celý priestor čistiť a dezinfikovať. Ak je priestor zamorený zápachom, vieme daný priestor zbaviť pachu účinnou metódou a chemickými prípravkami. Po čistiacich prácach príde na rad sušenie a odlúčenie vlhkosti zo stien, múrov a všetkých povrchov. Ponúkame doplnkové služby, ktoré sa týkajú sušenia zatopených priestorov. 

Havarijná situácia je mierené aj na upchatú kanalizáciu, odtok alebo potrubie. Čistíme a krtkujeme potrubia od rôzneho znečistenia. Sme profesionáli v čistení kanalizačných sústav. Aktivity mierime aj na trasovanie, monitoring a frézovanie potrubia. Potrubia čistíme buď mechanicky alebo vodný lúčom. Pracujeme pre všetky firmy a organizácie, ktoré majú problém s upchatou kanalizáciou.
 
 
Havariná služba pre odsávanie vody zo zatopených miest je k dispozícii non stop. 

Neváhajte nás kontaktovať.