Služby

Profesionálne upratovanie firiem a čistiace služby v Liptovskom Mikuláši

IB REIN je rodinne založená čistiaca - upratovacia firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 1990. Sme spoločnosť, ktorá si všetko vybudovala sama a prešla niekoľkými fázami rozvoja. Majitelia po prevrate začali podnikať s čistiacimi prácami a upratovaním. V priebehu viacerých rokov sme zažili podnikateľské úspechy, stagnácie, investičný rozvoj a mnohé iné okolnosti. Dnes sme stabilná rodinne založená upratovacia spoločnosť. Viac o nás si môžete prečítať na stránke história firmy IB REIN.

Rodinne založená firma- upratovanie firiem s maximálnym dôrazom pre detail - Liptovský Mikuláš a okolie

Záleží nám na našom úspechu, chceme poskytovať kvalitné a nadštandardné služby v oblasti čistenia budov, správy budov a pôsobenia v komunálnej sfére. Vzhľadom na naše strojové vybavenie a technologické vybavenie poskytujeme špičkové služby- upratovanie firiem s maximálnym dôrazom na detail. Dbáme prostredníctvom pracovníkov a manažérov na dodržiavanie všetkých smerníc, predpisov tak, aby sme poskytovali kvalitné čistiace práce a upratovanie. Upratovanie pre firmy je založené na vzájomnej dôvere a komunikácií. Upratovanie firiem ponúkame pre západné a stredné Slovensko. Mestá Liptovský Mikuláš a Ružomberok aktívnou činnosťou zvládame tiež vzhľadom na priemyselný charakter Ružomberka a dobrej pozičnej lokalite mesta Liptovský Mikuláš.Upratovanie firiem ponúkame aj pre mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok


Profesionálne čistiace práce, čistenia a renovácia podláh
U nás nájdete upratovanie kancelárií, suché a mokré tepovanie, umývanie okien a žalúzií, výškové čistiace práce (okná + fasády), nanoimpregnácie povrchov, čistenie, impregnácia a leštenie podláh, dodávanie hygienických potrieb, postavebné upratovanie, .... Firma IB REIN vsadila do  svojho sortimentu služieb pre niekoľkými rokmi aj starostlivosť o podlahy. Či už ste priemyselná firma s priemyselnou podlahou, domácnosť s travertínom alebo mramorom a v neposlednom rade napríklad ambulancia s korkovou, marmoleovou alebo pvc podlahou, vieme vám zabezpečiť kvalitné čistenie- ošetrenie podlahy. Čistíme, brúsime, renovujeme, lakujeme, voskujeme a leštíme všetky typy podláh. Viac o podlahách na web stránke perfektné podlahy

Diamantové čistenie- leštenie kamennej podlahy

Výroba, business centrá, komunálna sféra - Liptovský Mikuláš a okolie

Disponujeme viacerými čistiacimi službami a pravidelné upratovanie firiem mierime medzi viaceré sektory národného hospodárstva. Upratujeme  firmy a čistíme pre výrobné, spracovateľské podniky, administratívne a business centrá a v neposlednom rade pôsobím pre komunálnu sféru. Nájdete nás tiež v potravinárskom a elektrotechnickom priemysle. Pre mestá a obce ponúkame čistenie a zametanie ulíc. Pôsobíme pre západné a stredné Slovensko, taktiež ponúkame tento typ služieb aj pre mestá Ružomberok a Liptovský Mikuláš. Priemyselné čistiace služby, klasické upratovanie firiem a doplnkové čistiace služby vieme ponúknuť pre výrobu, komunál a firmy. 

Čistenie a zametanie ulíc


Odstránenie buriny horúcou vodou. Čistenie zámkových dlažieb.

Kvalitná flotila čistiacich služieb

Naša kvalitná flotila čistiacich a upratovacích služieb sa rozšírila v posledných rokoch aj o niektoré doplnkové čistiace služby, ktoré sekundujú pri pravidelných upratovacích a čistiacich prácach. Priemyselných charakter mesta Ružomberok a Liptovský Mikuláš je dostatočným argumentom, prečo ponúkať profesionálne čistiace práce aj v týchto lokalitách. 
 • Čistenie, otryskávanie suchým ľadom
 • Otryskávanie vysokotlakovým vodným lúčom
 • Bezprašné otryskávanie povrchov
 • Čistenie, leštenie, impregnácia a leštenie podláh
 • Suché a mokré tepovanie kobercov
 • Odstraňovanie buriny, grafitov a žuvačiek horúcou vodou
 • Čistenie solárnych a fotovoltaických panelov
 • Čistenie fasád a stien vo výške 


 

Náročné prostredia na hygienu a smernice

Firma pôsobí na trhu viacero rokov. Sme firma, ktorá dôrazne pristupuje aj k prostrediam s maximálnym dôrazom na hygienické štandardy. Nájdete nás v rôznych výrobných podnikoch alebo firmách, kde sa jedná o tvrdé smernice.
 • Potravinársky priemysel
 • Elektrotechnický priemysel
 • Spracovanie a likvidácia odpadov
 • Ťažký strojárenský priemysel 

Kvalitné čistiace prostriedky

Potrpíme si na používanie kvalitných čistiacich prostriedkov. Samozrejme, všetko je na zákazníkovi a splníme jeho očakávania. Výber chémie je aj v našich rukách. Používame hlavne neagresívne formy čistiacich prostriedkov na upratovanie a umývanie. V neposlednom rade máme radi životné prostredie a preto sme zaviedli do našej firmy kvalitné ekologické čistiace prostriedky.

Čiastočný facility manažment budov. Mnohé riešenia pre administratívne budovy v oblasti čistiacich prác a správy budov
 
Firma IB REIN zaberá omnoho väčší potenciál vo svojich činnostiach. Našou snahou je prinášať čiastočný facility manažment budov. Pôsobíme pre rozdielne typy budov, či sa už jedná o výrobu alebo administratívu. Vieme pre vás vykonať nasledovné činnosti:
 • Krtkovanie, monitoring a diagnostika potrubných/kanalizačných systémov
 • Diagnostika únikov tepla/zima
 • Čistenie klimatizácií
 • Ekologické odstránenie buriny, žuvačiek horúcou vodou/parou
 • Čistenie- renovácia povrchov laserom
 • Zimná údržba
 • Kosenie trávnikov, starostlivosť o zeleň
 • Kompletná starostlivosť a údržba komunikácií
 • Čistenie, údržba solárnych panelov 

Neváhajte nás kontaktovať.