Služby

Požičovňa

Požičovňa čistiacej techniky v Bratislave, Malacky, Trenčín, Nové Zámky, Nitra, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica ponúka na čistenie kvalitnú čistiacu techniku. Prenájom vysávačov, tlakových čističov, zametacích strojov, parných čističov, umývacích automatov, čerpadiel, krtkovacích čističiek na čistenie odpadov a kanalizácií. 

Tešíme sa na návštevu.

TEAM IB REIN

VIac nájdete na www.ibrein.sk alebo www.mysmeprofici.sk
 
Požičovňa profesionálnej čistiacej techniky ponúka veľmi kvalitné prístroje na prenájom. V našej ponuke nájdete kvalitné wapky s ohrevom, taktiež wapky bez ohrevu s vysokým tlakom vody. Pre stavebný priemysel sme vsadili do nášho sortimentu výkonné priemyselné vysávače na veľký objem prachu a silného hrubého znečistenia. Vieme sa pochváliť veľkými umývacími a zametacími strojmi, ktoré sú vhodné na čistiace práce do exteriéru a interiéru. Umývanie a zametanie veľkých plôch môže byť omnoho jednoduchšie z našou čistiacou technikou. Totálnou novinkou v roku 2021 je požičovňa priemyselných mobilných parných čističov. Jedná sa o mobilný horúcovodný tlakový príves, ktorý je schopný produkovať vodu až do 155 Celzia. Naše profesionálne parné čističe na prenájom sú vhodné na mastnotu a olej.

Špecifikom našej požičovne čistiacej techniky je možnosť požičania si komunálnej čistiacej techniky pre čistenie a umývanie v externom prostredí. Komunálne zametače a komunálne čistiace stroje máme v tom najlepšom prevedení.

Pre kurenárov a inštalatérov máme omnoho viac. Nájdete u nás tiež veľké či malé stroje na čistenie a umývanie.