Profesionálne industriálne čistenie
Služby

Odstraňovanie žuvačiek a grafitov

Odstraňovanie žuvačiek a grafitov Bratislava, Trenčín, Nitra, Malacky, Trnava, Liptovský Mikuláš, Čadca, Banská Bystrica, Nové Zámky, Žilina, Senica, Poprad, Prešov, Košice vám ponúka rýchle a kvalitné odstránenie žuvačkových nálepkov na chodníkoch a verejných priestranstvách. Žuvačky majú veľmi silné priľnavú schopnosť a nedokážeme ich vyčistiť ani tou najlepšou chémiou. Často spotrebúvame na čistenie kvantum chémie a efekt je mizerný. Firma IB Rein v Bratislave, strednom a západnom Slovensku čistí žuvačky parou. Disponujeme kvalitnou čistiacou technikou. Princíp odstraňovania žuvačiek je veľmi jednoduchý. Pomocou horúcovodného vysokotlakového dokážeme vyprodukovať paru s teplotou 155 stupňov. Táto para ničí žuvačky. 
 
Grafity odstraňujeme pomocou horúcej vody a parného čistenia alebo pieskovania. Vzhľadom na rozdielnosť povrchov, na ktorých sa nachádzajú grafity vieme povedať spôsob čistenia priamo na mieste. Mobilné pieskovanie realizujeme v externom a internom priestore. Vďaka inovatívnym metódam pieskovania napríklad sódou vieme pieskovať aj v interných  priestoroch. Veľmi dobre odstraňujeme koróziu z nerezových povrchov a mastnotu. Špecializujeme sa aj na pieskovanie graffitov na fasádach budov. Grafit vieme odstrániť veľmi efektívne. Pri prácach nepoužívame žiadnu chémiu, orientujeme sa na ekologické čistiace služby.

V posledných rokoch sme sa vrhli na čistiace práce v komunálnej sfére a priemysle. Zaoberáme sa čistením chodníkov, komunikácií, čistíme ulice po prachu, udržujeme komunikácie pekné a čisté. Čistenie v obciach realizujeme mobilnou vysokotlakovou čistiacou technológiou a napríklad burinu ničíme len horúcou vodou a parou. Čistenie chodníkov, námestí, prístupových ciest, parkovísk, verejné priestranstiev vykonávame skutočne s inovatívnou technikou.

Ulice zametáme od prachu zametacím autom, ktoré dokáže pozametať behom jedného dňa niekoľko kilometrov ciest. Sme spoločnosť, ktorá v komunálnej sfére má skutočne čo ponúknuť a naše služby využije každá obec a priemyselný park.

 
 
Odstraňovanie žuvačiek a dezinfekcia- údržba verejných priestranstiev je našou aktivitou, ktorú mierime na zveľaďovanie miest a obcí na Slovensku. Žuvačky odstraňujeme úplne všade, pres obchodnými domami, na mámestiach alebo pred budovami súkromných firiem. Tak ako čistíme zámkové dlažby pre domácnosti, čistíme aj chodníky od žuvačiek všade na Slovensku.
         
Odstraňovanie žuvačiek, čistenie v komunálnej sfére horúcovou vodou a parou, odstraňovanie graffitov vykonávame v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: 
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.

Neváhajte nás kontaktovať.