Profesionálne industriálne čistenie
Služby

Odsávanie oleja a ropných látok

Odsávanie oleja a ropných látok

Vysávanie oleja a silne olejových látok je možné pomocou firma IB REIN. Sme čistiaca firma, ktorá podniká na území Slovenska od roku 1994. Orientujeme sa na profesionálne čistiace práce v  každom segmente národného hospodárstva. Ponúkame niekoľko veľmi zaujímavých doplnkových čistiacich služieb. Pôsobíme pre územie Slovenska. 

 
Vysávanie tekutín látok, oleja, emulzií, korozívnych médií alebo iných tuhých a tekutín látok realizujeme našou čistiacou technikou, ktorú máme prispôsobenú pre prácu v náročnom priemyselnom odvetví. Naše služby jednoznačne hovoria o tom, že si vieme dať rady s každou tuhou alebo kvapalnou časticou. Vysávanie v priemysle realizujeme všade tam, kde potrebujeme čistiť a renovovať povrch. Čistenie od oleja realizujeme aj na výrobných strojoch, kde čistíme povrchy suchým ľadom. Práve suchý ľad je tá naša správna čistiaca služba pre kvalitné výsledky. 

Pri havarijnej situácii, ktorá je spôsobená vyliatím vody, oleja alebo iných látok neváhajte kontaktovať profesionálov. Disponujeme expresnou havarijnou službou, ktorá je orientovaná na priemysel. 


Vysávanie oleja a ropných látok je možné v rámci celého Slovenska:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.

Neváhajte nás kontaktovať.