Profesionálne industriálne čistenie
Služby

Havarijná a poruchová služba

Havarijná služba, čistenie a monitoring potrubia. Profesionálne čistiace služby. 

Havarijná a poruchová služba Bratislava, Trnava, Senec, Pezinok, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Ćadca, Poprad, Prešov, Malacky  a okolie ponúka prenánom techniky na krtkovanie, inšpekciu a monitoring potrubia, odsávanie vody zo zatopených bytov a garáží. Vieme vám ponúknuť odsávanie vody aj formou služby, kde náš personál príde na miesto a odsaje vodu. Naša technika značky Kärcher je prepracovaná a vhodná na akékoľvek znečistené prostredie.Disponukeme kvalitnou a pohodlnou technikou, kedy si môžete veľmi rýchlo odsať vodu zo zatopenej garáže a bytu, prekrtkovať upchaté potrubie alebo odtok.


 

 
Havarijný zásah vzniká vtedy, keď voda zatopí vaše obydlie alebo priestory firmy a vy neviete čo máte robiť. Aj o tomto je tento blog, zdvihnite telefón a zavolajte nám. Budeme sa snažiť nájsť čo najskorší voľný termín pre odsávanie vody, oleja alebo emulzií. Odsávanie vody nie je jednou jedinou službou, ktorá praktizujeme v spojení s havarijným zásahom. Naša firma ponúka profesionálne krtkovanie pre domácnosti, firmy a komunálnu sféru. Orientujeme naše činnosti na krtkovanie, monitoring, frézovanie a trasovanie potrubných systémov. Sme firma, ktorá vám vieme veľmi presne detekovať problém v upchatom potrubí. 

Zaujímavou činnosťou je sušenie priemyselných a súkromných objektov po zaplavení vodou. Hlavne v jesenných a zimných mesiacoch nečakajte na teplejšie počasie. Naša firma poskytuje sušenie, ohrievanie a odvlhčovanie priestorov. Mokré steny a podlahy vieme veľmi rýchlo vysušiť a prinavrátiť život do obytných priestorov. 
 
Profesionálne čistiace služby sú rôznorodé. Je na vás, ktoré si vyberiete. Ponúkame profesionálny prístup a vždy sa snažíme daný problém promptne vykonať. Naše pôsobenie ako sme písali je v rámci Slovenska. Nižšie poskytujeme údaje, kde vykonávame krtkovnie a havarijnú službu. 

Havarijná služba je k dispozícii pre nasledovné lokality:

Oblasť 1
Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad

Oblasť 2
Nitra, Žilina, Trenčín, Nové Zámky

Oblasť 3
Malacky, Bratislava

Havarijná služba, odsávanie vody, krtkovanie, monitoring potrubia, čistenie a preplach vykurovacích systémov realizujeme v nasledovných  oblastiach blízko Bratislavy.
Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Skalica. 

Pre Bratislavu v týchto oblastiach:Bratislava Staré Mesto
Ružinov
Vrakuňa
Podunajské Biskupice
Nové Mesto
Rača
Vajnory
Karlova Ves
Dúbravka
Lamač
Devín
Dunajská Lužná

Devínska nová ves
Lamač
Záhorská Bystrica
Petržalka
Jarovce
Čuňovo
Rusovce
Senec
Pezinok
Svätý Jur
Rovinka


Neváhajte nás kontaktovať.