Telefón: 0903 922 980
Čistiace technológie
Predaj, požičovňa, servis, poradenstvo

Čistenie suchým ľadom a pieskom

Čistenie suchým ľadom je efektívna forma odstraňovania silne zažratej špiny, ako oleje a iné veľmi silne priľnavé znečistenie. Zaujímavosťou tohto čitenia je fakt, že suchý ľad sublimuje. Znamená to, že sa mení z pevného skupenstva na plynné bez prechodu na kvapalné skupenstvo. Atmosferický tlak je konštantný. Sublimačná teplota je -78,5 stupňov. Vysledkom sú guličky s veľkosťou 3 mm (sneh oxidu uhličitého). Čistenie suchým ľadom nazývame aj otryskávanie. Odporučujeme na čistenie rôznych povrchov. 
Navštívte našu novú web stránku pre detailnejší popis služieb kliknite práve tu.


 

Otryskávaniu sa venujeme aj prostredníctvom pieskovania. Pieskovanie resp. čistenie pieskom je efektívna forma odstraňovania silne zažratej špiny, ako je hrzda, grafity. Systém tohto čistenia je veľmi jednoduchý. Potrebujete napojiť abrazívne médium na tlakový čistič, vymeniť trysky a nasadiť okuliare. Abrazívne médium má hranatý tvar, aby sa lepšie čistilo.

Rozdiel medzi čistením suchým ľadom a pieskovaním:
Suchý ľad resp. guličky - sneh oxidu uhličitého používame na všetky povrchy v priemysle. Pieskovanie používame na veľmi silné povrchy znečistené od grafitov a hrdze.
 
Nechajte si poradiť špeciálne zaškoleným tímom. Pre nákup tejto techniky alebo využitie našej služby nás prosím kontaktujte. 

      
Máte záujem o naše služby? Zavolajte nám 0903 922 980 alebo napíšte obchod@ibrein.sk